سپاهان مستحق پیروزی بود/ این شکست یک هشدار بود

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران پس از شکست مقابل تیم سپاهان گفت: آنها در سرویس و دفاع عملکرد بهتری داشتند و مستحق پیروزی بودند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال سایپا تهران در دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم سپاهان شد. سایپا در پایان این هفته با ۱۲ پیروزی و ۳۵ امتیاز پس از تیم شهرداری ورامین در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار دارد.

ناصر شهنازی سرمربی سایپا در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شکست تیمش مقابل تیم سپاهان گفت: هر دو بازی گذشته ما به ست پنجم کشیده شد بود که این شرایط را برای تیم سخت کرد. سپاهان به پیروزی مقابل ما نیاز داشت تا همچنان در بین تیم‌های مدعی باقی بماند. بازی خوبی انجام دادیم؛ به غیر از ست چهارم که شرایط تیم ما بسیار بد شد. تیم والیبال سپاهان مستحق این برد بود، آنها در دفاع و سرویس عملکرد بهتری از تیم ما داشتند.

سرمربی تیم والیبال سایپا در ادامه افزود: پس از ۹ پیروزی متوالی این شکست یک هشدار برای تیم ما بود که نسبت به بازی‌های آینده خود بهتر عمل کنیم. این باخت ممکن است برای هر تیمی پیش بیاید ما سعی می‌کنیم که از این شکست عبرت بگیریم تا در بازی‌های آینده خود عملکرد بهتری داشته باشیم.

شهنازی درباره بازی روز چهارشنبه با تیم شهروند اراک نیز گفت: سعی می‌کنیم که با تمام قوا در این بازی حاضر شویم و این تیم را دست کم نخواهیم گرفت. تلاش می‌کنیم تا تیم را از نظر ذهنی ریکاوری کنیم و هدف‌مان این است که جایگاهمان را در جدول حفظ کنیم. بنابراین با تمام قوا برای این بازی حاضر می‌شویم و برای پیروزی تلاش خواهیم کرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.