وعده عجیب انتخاباتی در فدراسیون تنیس

یکی از کاندیداهای فدراسیون تنیس برای نشستن روی صندلی ریاست وعده ای را به برخی اعضای مجمع داده که کمی دور از ذهن است.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی ، با توجه به نزدیک شدن انتخابات فدراسیون تنیس یکی از کاندیدا که شانس زیادی برای ریاست خود قائل است با تشکیل ستاد انتخاباتی و سپردن سکان ستاد به یکی از روسای پیشین فدراسیون (که وی هم علاقه زیادی به حضور در راس امور فدراسیون دارد) به تعداد زیادی از روسای هیات های استانی وعده داده که اگر به فرد مورد نظرش رای بدهند عضو هیات ریسه خواهند شد!

این وعده در حالی داده می شود که اعضای هیات رئیسه فدراسیون محدود هستند(۷ نفر) و مشخص نیست این فرد قرار است چند نفر را عضو هیات رئیسه کند که این وعده عجیب را می دهد!

فردی که چنین وعده هایی را داده قطعا از قوانین اطلاع دارد اما برای جلب نظر اعضای مجمع وعده غیرواقعی می دهد و حتی در برخی موارد از اعتبار وزارت ورزش هم برای گرفتن نظر موافق اعضای مجمع سوء استفاده کرده است. 

وزارت ورزش باید مراقبت بیشتری از انتخابات فدراسیون تنیس و حواشی اطراف آن داشته باشد تا کسی به خود اجازه ندهد چنین وعده هایی بدهد و در بین اعضا خودش را فرد منتسب به وزیر ورزش معرفی کند تا آرای لازم را کسب کند!

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.