صادقی: مدافعان سرعتی امروز کمک لازم را به ما نکردند

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن گفت: ما در بازی قبل در دریافت مشکل داشتیم که سعی کردیم امروز جبران کنیم اما مدافعان سرعتی کمک لازم را به ما نکردند.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، فریبا صادقی بعد از شکست 3 بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان اظهار داشت: بازی نفس‌گیر و رالی‌های طولانی و جذاب را شاهد بودیم. البته این انتظار هم می‌رفت. سایپا با توجه به میزبانی امروز بهتر از بازی در اصفهان بود.

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: ما در بازی قبل در دریافت مشکل داشتیم و با توجه به بازیکنان آسیب‌دیده سعی کردیم امروز جبران کنیم، اما در دیدار امروز هم مدافعان سرعتی کمک لازم را نکردند.

صادقی درباره تیم‌های حاضر در لیگ عنوان کرد: جدا از چند تیم که باید در لیگ یک بازی می‌کردند، بعضی از بازی‌ها غیرقابل پیش‌بینی بود.

وی در ادامه صحبت‌هایش در مقایسه بازیکنان تیم ذوب‌آهن و سایپا تصریح کرد: به طور کلی از لحاظ تعداد بازیکن ملی‌پوش و باتجربه با سایپا برابر نیستیم و در این بازی پایاپای پیش رفتیم، اما در اواخر ست‌ها بچه‌های ما با غیرت خود تلاش می‌کردند بازی خوبی را رقم بزنند. نیمکت ما جوان است به همین دلیل هر وقت بازیکن کم می‌آوردیم نمی‌توانستم به آنها مراجعه کنم. ما 17 بازیکن در ذوب‌آهن داریم که همه بومی هستند. 4 بازیکن ما هم به تیم سایپا و باریج‌اسانس رفتند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.