هاشمی: سعی می‌کنیم با آرامش به پلی‌آف برسیم/هدف کسب 3 امتیاز بود

سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا گفت: تلاش ما این است که به همین روند ادامه دهیم و با آرامش وارد پلی‌آف شویم.

www.farsnews.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ ورزش بانوان ، مریم هاشمی بعد از برتری سایپا مقابل ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم، هدف ما کسب 3 امتیاز بود که حاصل شد. در دیدار امروز که در 4 گیم انجام شد، رالی‌های جذابی را شاهد بودیم. بازیکنان ما هم خوب سرویس زدند و هم خوب توپ‌گیری داشتند.

وی در پاسخ به این سؤال که ست سوم را می‌توانستید برنده باشید اما واگذار کردید، خاطرنشان کرد: هر زمانی که با اختلاف یک امتیاز جلو باشیم، احساس کنیم برنده‌ایم، بازی را می‌بازیم. زمانی که این احساس غلبه کند خطای انفرادی بازیکنان هم بالا می‌رود.

سرمربی سایپا درباره تیم ذوب‌آهن عنوان کرد: ذوب‌آهن تیمی است که بازیکنانش چند سال با هم کار کردند و هماهنگی زیادی دارند، بچه‌های ما هم تلاش کردند مقابل این تیم خوب ظاهر شوند. تلاش می‌کنیم این روند را ادامه دهیم و با آرامش وارد پلی‌آف شویم.

هاشمی درباره اظهارات صادقی مبنی بر اینکه بازیکنان دو تیم از نظر تجربه و ملی‌پوش بودن برابری نمی‌کنند، تصریح کرد: نزدیک 5 ملی‌پوش در تیم ذوب‌آهن هستند که تقریبا برابر تیم ماست. پشت خط‌زن ما اصلا ملی‌پوش نیست که امروز بازی کرد. حتی گاهی اوقات ممکن است نیمکت ذوب‌آهن بهتر هم باشد، چون لیدروی دوم ذوب‌آهن در تیم امید بوده است، به همین دلیل تفاوتی در نفرات و اعضا وجود ندارد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.