دانشگاه علوم پزشکی: دو فوتی بیمارستان کامکار قم ارتباطی با بیماری کرونا ندارد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم در اطلاعیه‌ای با اشاره به فوت ۲ بیمار با عوارض تنفسی در بیمارستان کامکار قم، تاکید کرد: این موارد هیچ ارتباطی با بیماری کرونا ندارد و تاکنون هیچ مورد مثبت این بیماری در این استان مشاهده نشده است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ بهداشت عمومی و تغذیه قرار گرفت، آمده است: به دنبال فوت ۲ بیمار با عوارض تنفسی در یکی از مراکز درمانی قم، به استحضار می‌رساند تاکنون هیچ‌گونه شواهدی تشخیصی مبنی بر ابتلا به بیماری کرونا دیده نشده است.

این اطلاعیه با اشاره به این‌که ۲ بیمار فوت‌شده هیچ‌گونه مسافرت خارج از کشور یا تماس مشکوکی نداشته‌اند، افزوده است: تمامی مراکز درمانی استان در آماده‌باش کامل به سر برده و جای نگرانی از سوی همشهریان نیست.

در این اطلاعیه ضمن تکذیب کلیپ منتشره در فضای مجازی، تصریح‌شده است: همان‌گونه که مسوولان وزارت بهداشت و درمان و رییس دانشگاه علوم پزشکی قم اشاره‌کرده‌اند، به اطلاع مردم عزیز استان قم می‌رسانیم تاکنون هیچ مورد مثبت کرونا مشاهده نشده است.

این اطلاعیه اضافه کرده است: رعایت اصول بهداشتی و شستشوی دست از جمله مسائلی است که مورد تاکید می‌باشد. /

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.