یوونتوس آماده تلاشی دیگر برای جذب ایسکو

باشگاه یوونتوس بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن هافبک یوونتوس امتحان خواهد کرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، طبق ادعای سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو»، باشگاه یوونتوس آماده است تا تلاشی دیگر در زمینه به خدمت ایسکو از رئال مادرید داشته باشد. این هافبک اسپانیایی پیش از این هم مورد توجه این باشگاه ایتالیایی قرار داشت، اما تلاش آنها برای جذب این بازیکن بی‌فایده بوده است.

مائوریتزیو ساری، سرمربی حال حاضر یوونتوس علاقه زیادی به ایسکو دارد و حتی زمانی که هدایت چلسی را برعهده داشت، علاقه‌مند بود تا او را در ترکیب تیمش داشته باشد. خرید این هافبک اسپانیایی اما برای یوونتوس ارزان تمام نخواهد شد چرا که رئال مادرید برای فروش این بازیکن رقمی در حدود 70 میلیون یورو طلب خواهد کرد.

ایسکو 27 ساله که در سال 2013 از مالاگا به رئال مادرید پیوست، این فصل تنها در 5 بازی برای این تیم به میدان رفته، این در حالی است که او زیرنظر زین‌الدین زیدان جایگاه ثابتی در ترکیب کهکشانی‌ها نداشته است.

قرارداد ایسکو با رئال مادرید تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد و یوونتوس که به دنبال تقویت خط میانی‌اش است، امیدوار است پس از جذب بازیکنان بزرگی همچون کریستیانو رونالدو و ماتیس دلیخت، این بار ایسکو را بتواند به ترکیبش اضافه کند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.